Nepraleiskite geriausių pasiūlymų.

E-parduotuvė 

 • Kanapių pluošto drabužiai

  Kanapės pluošto drabužiai yra antibakteriniai ir neįgeria prakaito kvapo. Kanapių pluoštas yra pats stipriausias iš natūralių pluoštų.  Kanapių kojinės sprendžia nemalonaus kojų kvapo problemą.  Kanapių marškinėliai pagaminti iš ekologiškų pluoštų: tikrosios kanapės ir organinės medvilės.

 • Šviesą atspindintys marškinėliai

  Tamsoje gerai matomi šviesą atspindintys marškinėliai dviratininkams ir pėstiesiems. E-kanape šviesą atspindintys drabužiai leidžia vairuotojui pastebėti pėsčiąjį ar dviratininką keliomis sekundėmis anksčiau. Marškinėliai-atšvaitai dieną atrodo stilingai, o tamsiuoju paros metu šviečia automobilių šviesose. Drabužiai su atšvaitais laisvalaikį daro saugesniu.

 • Šviesą atspindinčios kepurės

  Dieną įprastos kepurės, o naktį šviečia kaip atšvaitai. E-kanape apranga su atšvaitais ypač pravers tamsiuoju paros metu, o dieną su jais atrodysite įprastai - jokių atšvaitinių juostų. Kepurė-atšvaitas tiks ir pėstiesiems, ir dviratininkams, suaugusiems ir vaikams. Šviečianti kepurė - paprasta būti matomu gatvėje.

 • Įdegį praleidžiantys maudymosi kostiumėliai

  Vokiški visam kūnui lygiai įdegti leidžiantys maudymosi kostiumėliai, pagaminti iš daugiau kaip 90% UV spindulių praleidžiančio Solar Tan Thru® patentuoto audinio. Nuo šiol daugiau jokių neįdegusių kūno vietų! Solar tan through Inovatyvūs maudymukai leidžia kūnui lygiai įdegti per audinį.