Nepraleiskite geriausių pasiūlymų.

sviesa atspindintys drabuziai Šviesą atspindintys drabužiai
Lietuva yra arčiau Šiaurės ašigalio nei pusiaujo, todėl čia gerokai mažiau šviesos - saulės spindulių gauname du kartus mažiau nei, pavyzdžiui, Brazilijoje. Taigi, Lietuvoje žymią laiko dalį paleidžiame prietemoje. Be to, gatvėse automobilių kas dieną daugėja, o pėsčiųjų ne. Pasirūpinkime, kad būtume gerai matomi. Ar žinote, kad pėsčiąjį ar dviratininką su atšvaitais vairuotojas pastebi maždaug trimis sekundėmis anksčiau?

Šviečianti apranga, kurią kviečiame įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje (marškinėliai su atšvaitais, siūtos ir megztos kepurės - atšvaitai), tiks ir vaikams, ir suaugusiems. Čia rasite ir geltonų bei žalių ryškiaspalvių marškinėlių, kuriuos galima dėvėti vietoj dviratininko liemenės. Visi mūsų šviečiantys drabužiai yra be juostų. Vietoj jų naudojame šviesą atspindinčius siūlus, klijuojame įvairių formų aplikacijas-atšvaitus.
Dienos šviesoje E-kanape atšvaitiniai drabužiai atrodo įprastai, o tamsiuoju paros metu vaikštant, bėgiojant, važinėjant dviračiu ar leidžiant vakarą klube, su jais būsite matomi, saugūs ir stilingi! Šviečiantys drabužiai ypač pravers vaikams.

Grįžti